Kontrola hasiacich prístrojov


Hasiace prístroje

Vykonávame kontroly, opravy a kompletný servis hasiacich prístrojov. Vyhláška MVSR č. 719/2002 Z.z., upravuje podmienky prevádzkovania a zabezpečenia pravidelnej kontroly hasiacich prístrojov.

Kontrola hasiacich prístrojov (tiež aj revízia hasiacich prístrojov) sa vykonáva priamo v dielni HASTEX na adrese Stará Vajnorská 6, 831 04 Bratislava. Ak máte záujem o kontrolu, opravu alebo kompletný servis hasiacich prístrojov, odporúčame doviezť HP osobne. Vykonávame kontroly všetkých typov a značiek hasiacich prístrojov. Podľa vyťaženosti dielne je kontrola spravidla do 3 pracovných dní, respektíve na počkanie.

V prípade opravy bude cena stanovená na základe posúdenia technika priamo na mieste.


Hasiace prístroje sa kontrolujú každých 12, respektíve 24mesiacov v závislosti od výrobcu a dátumu zakúpenia.

Tlaková skúška by sa mala vykonať každých 5 rokov.

Cena za naplnenie hasiacich prístrojov sa odvíja od typu hasiva. Cena sa stanoví na základe kontroly, respektíve opravy hasiaceho prístroja.

Ak hasiaci prístroj neprejde kontrolou, môžete požiadať o opravu – cena a čas bude upresnený technikom na základe poškodenia hasiaceho prístroja a identifikovanie náhradných dielov, ktoré je treba vymeniť. Prípadne si môžete zakúpiť nový hasiaci prístroj priamo na predajni.

Áno, plníme všetky typy hasiacich prístrojov.

Hasiaci prístroj je treba priniesť na opravu alebo si zakúpiť nový.

Áno, aj takáto možnosť tu je. V tomto prípade môžete požiadať o vypracovanie cenovej ponuky. Treba uviesť presnú adresu, kde je treba hasiace prístroje vyzdvihnúť a presne špecifikovať počet kusov a typ hasiacich prístrojov.

V prípade opravy bude cena stanovená na základe posúdenia technika priamo na mieste.

HASTEX - Dieľna

+421 908 790 959
Otváracia doba: od 7:00 do 15:30 hod
  • Projekty spoločnosti Hastex

Naše projekty

bombicky.sk
Bombicky.sk

Široký výber bombičiek za skvelé ceny


Pozrieť
bombicky.sk
Sodabubble.sk

Široký výber výrobníkov a bombičiek


Pozrieť
shape
  • Recenzie

Čo o nás povedali?

kontrola hasiacich prístrojov kontrola hasiacich prístrojov kontrola hasiacich prístrojov kontrola hasiacich prístrojov kontrola hasiacich prístrojov kontrola hasiacich prístrojov kontrola hasiacich prístrojov kontrola hasiacich prístrojov
  • Služby

Služby, ktoré Hastex poskytuje